Przejdź do menu głównego Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl
pl

Sarah Herman

Stypendystka Programu Rezydencjalnego Krakowa Miasta Literatury UNESCO, realizowanego przez Krakowskie Biuro Festiwalowe we współpracy z Instytutem Kultury Willa Decjusza w 2017 r.
Zdjęcie portretowe rezydentki UNESCO Sary Herman. Uśmiechnięta kobieta stoi na tle podmiejskiej zabudowy. źródło: twitter.com
Sarah Herman przez ponad 10 lat w pracowała jako pisarka, redaktorka i korektorka w agencjach reklamowych i marketingowych, wydawnictwach i czasopismach. Pracowała jako copywriterka dla takich firm jak: Topshop, Fuller’s Brewery, Brighterkind Care Homes i Red Tractor, redagowała treści na strony internetowe i do magazynów modowych oraz pracowała jako korektorka dla agencji marketingowych, z których usług korzystały takie marki jak:Barclays, Aviva, Mazda, and Pret A Manger. Przeprowadzała wywiady z filmowcami i farmerami, wypowiadała się również dla polskiej telewizji. Napisała również ponad 20 książek o zróżnicowanej tematyce: od najbardziej znanych morderstw, poprzez modele klocków LEGO, aż po serial The Archers. Mieszka w Norwich.

Zobacz oficjalną stronę autorki.
Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej