Przejdź do menu głównego Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl
pl

Kontakt

Instytut Kultury Willa Decjusza

Adres
ul. 28 lipca 1943 17a
30-233 Kraków
NIP 677-24-40-713
REGON 382172593
Nr rachunku bankowego
03 1020 2892 0000 5702 0692 7604

Dyrektor IKWD

Dr hab. Dominika Kasprowicz, prof. UJ

+48 12 425 36 38
willa@willadecjusza.pl

Kancelaria IKWD

Kierownik Kancelarii | Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Grzegorz Morek
+48 12 425 36 38
willa@willadecjusza.pl

Księgowość

Główna Księgowa

Małgorzata Bieda
malgorzata.bieda@willadecjusza.pl

Starszy specjalista ds. księgowo-kadrowych

Anna Antoniewska
ksiegowosc@willadecjusza.pl

Administracja

Kierownik Administracji

Artur Zych
artur@willadecjusza.pl

Menedżer Centrum Konferencyjnego

Beata Harańczyk
+48 508 688 516
centrum@willadecjusza.pl

Platforma Dialogu Międzykulturowego

Kierownik

Aleksandra Szymańska-Niekłań
aleksandra@willadecjusza.pl

Starszy specjalista

Justyna Pawlik
justyna.pawlik@willadecjusza.pl

Centrum Rezydencji Artystycznych

Kierownik

Paweł Łyżwiński
pawel.lyzwinski@willadecjusza.pl

Koordynator projektów

Adam Partyka
adam.partyka@willadecjusza.pl

Dziedzictwo Kulturowe Europy

Kierownik

Katarzyna Trojanowska
kasia@willadecjusza.pl

Komunikacja

Specjalista do spraw komunikacji

Sylwia Miłkowska
media@willadecjusza.pl

Zamówienia publiczne

Główny Specjalista ds. zamówień publicznych

Krzysztof Mirski
533 198 614
zamowienia@willadecjusza.pl
Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej