Przejdź do menu głównego Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl
pl

Przyjęcia i wesela

Do dyspozycji Gości oddajemy sale zabytkowej renesansowej rezydencji, duży taras z widokiem na park oraz urokliwe loggie. Obok budynku zapewniamy monitorowany parking.

Willa Decjusza jest miejscem, które idealnie podkreśli wyjątkowy charakter Państwa przyjęcia, organizujemy m.in.: wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, bankiety.
W przestrzeni Willi Decjusza odbywają się również śluby cywilne, po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki: https://willadecjusza.pl/sluby-cywilne


Kontakt:
centrum@willadecjusza.pl
tel. 508 688 516

Oferta wynajmu sal dostępna TUTAJ


Zapraszamy także do polubienia naszego Centrum na profilu Facebook:
https://www.facebook.com/CentrumKonferencyjneWillaDecjusza


Organizując wydarzenia w Centrum Konferencyjnym zostajesz Mecenasem Willi Decjusza  i wspierasz jej projekty edukacyjne i kulturalne.

Informujemy, że rejonie ul. Królowej Jadwigi, Wodociągi Miasta Krakowa będą realizowały roboty na ul. 28 Lipca 1943, w związku z tym na czas prac asfaltowych, ul. 28 Lipca 1943 – od 31 maja do 20 czerwca br. – zostanie zamknięta dla ruchu, na fragmencie od skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi do skrzyżowania z ul. Leśną i Starowolską. Zamknięta będzie również przecznica z ul. Poręba. Objazdy wyznaczone ul.: Królowej Jadwigi, Junacką, Chełmską, Rzepichy, Orlą, Księcia Józefa, Jodłową, Starowolską.

Zachowany zostanie przejazd autobusów komunikacji miejskiej oraz dojazd do posesji.
Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej