pl
A A A

Centrum konferencyjne

Willa Decjusza  to miejsce niezwykłe i niepodobne do innych przestrzeni konferencyjnych. Zabytkowe renesansowe wnętrza pałacu, każdy ze swoją historią i oryginalnym wystrojem, nadają niepowtarzalnego charakteru odbywającym się tu wydarzeniom o każdej porze roku!
Dodatkowo Państwa goście mają możliwość zwiedzania Willi Decjusza z naszym przewodnikiem.

 
Znajdą Państwo u nas:

✅  sale na wesela i przyjęcia rodzinne

✅  sale konferencyjne

✅  kameralne i eleganckie pomieszczenia na spotkania biznesowe

✅   sale do organizacji wydarzeń kulturalnych, takich jak koncerty, spotkania, wystawy,  warsztaty

✅   taras z widokiem na park

✅  parking

Organizując wydarzenia w Centrum konferencyjnym zostają Państwo Mecenasem Willi Decjusza  i wspierają jej projekty edukacyjne i kulturalne.


Centrum Konferencyjne Willa Decjusza to przepiękny, renesansowy zespół pałacowo-parkowy położony w niewielkiej odległości od ścisłego centrum Krakowa. To nietuzinkowe miejsce, w którym zorganizować można eleganckie przyjęcia i wystawne bankiety ale również doskonale nadaje się na biznesowe spotkania z dala od miejskiego zgiełku oraz stwarza komfortowe warunki do pracy podczas szkoleń, konferencji i warsztatów.

Czym się różnimy od innych? Willa Decjusza to miejsce zabytkowe, niepodobne do innych miejsc konferencyjnych na terenie całego Krakowa. Każda komnata ma swoją historię i odpowiedni klimat. Znajdą tu Państwo przestronne sale na wesele czy konferencje i kameralne i eleganckie pomieszczenie na spotkania biznesowe.
Stylowa oprawa zabytkowych sal, jak również otoczenie pięknego parku nadaje każdemu wydarzeniu niepowtarzalny styl i wyjątkowy charakter.

Willa Decjusza powstała w 1535 roku i do dziś niesie w sobie niezapomnianą atmosferę tamtych czasów. Przy jej budowie pracowało trzech znanych włoskich architektów: Philippe Fiesole, Bernardino Zanobi i Giovanni Cini.
Willa Decjusza jest położona w krakowskim Parku Decjusza i jest jedną z najbardziej luksusowych budowli w mieście. W piwnicy willi znajduje się restauracja, a w samym budynku mieszczą się wspaniałe sale konferencyjne, a także przestronny i rozległy taras, na którym można odpocząć, słuchając śpiewu ptaków i podziwiając otaczający park.

Centrum Konferencyjne Willa Decjusza położone jest około 15 minut jazdy samochodem od centrum Krakowa i około 10 minut od lotniska w Balicach.

✅  Zapraszamy także do polubienia naszego Centrum na profilu Facebook:

https://www.facebook.com/CentrumKonferencyjneWillaDecjusza

Regulamin obiektu

Cennik - wynajem sal

Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej