Przejdź do menu głównego Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl
pl

Wynajem sal

Centrum Konferencyjne Willa Decjusza to wyjątkowe miejsce, w którym zorganizować można konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety, imprezy integracyjne i uroczyste przyjęcia. To jedno z niewielu miejsc oferujących w Krakowie wynajem sal szkoleniowo - konferencyjnych  w tak pięknych wnętrzach i otoczeniu. Renesansowa Willa Decjusza to miejsce wyjątkowe na skalę Polski i Europy, do którego wielu naszych klientów wraca przy różnych okazjach.
Willa Decjusza posiada na wynajem osiem sal położonych na dwóch kondygnacjach renesansowego pałacu. Do dyspozycji gości oddajemy Hol Główny oraz Salę Kominkową wraz z tarasem i Alkierz na PARTERZE oraz sale na I PIĘTRZE Willi wraz z piękną loggią zdobioną orientalnymi kaflami, sprowadzonymi przez księżną Marcelinę Czartoryską z północnej Afryki oraz Salę Błękitną w DOMU ŁASKIEGO (oficyna Willi Decjusza) z wyjściem do Ogrodu Gotyckiego.

W przestronnych piwnicach Willi mieści się elegancka restauracja. Restauracja proponuje wykwintną kuchnię oraz bogaty wybór trunków. Stylowe sale restauracji stanowią doskonałą oprawę dla uroczystych kolacji, przyjęć rodzinnych oraz spotkań biznesowych. Obsługa restauracji zapewnia profesjonalne przygotowanie każdego typu imprezy.
Grafika. Rzut z góry na parter i piętro Willi Decjusza.
KONTAKT:
centrum@willadecjusza.pl
tel. 508 688 516

✅  Zapraszamy także do polubienia naszego Centrum na profilu Facebook:
https://www.facebook.com/CentrumKonferencyjneWillaDecjusza

✅  Sale Willi Decjusza można także zwiedzać wirtualnie:
https://willadecjusza.wkraj.pl/html5/index.php?id=90128&lng=PLREGULAMIN OBIEKTU dostępny TUTAJ.

CENNIK dostępny TUTAJ.


Organizując wydarzenia w Centrum Konferencyjnym zostajesz Mecenasem Willi Decjusza  i wspierasz jej projekty edukacyjne i kulturalne.
Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej