Przejdź do menu głównego Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl
pl

Dla biznesu

Centrum Konferencyjne Willa Decjusza to wyjątkowe miejsce, w którym zorganizować można konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety, imprezy integracyjne i uroczyste przyjęcia.

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe

Willa Decjusza jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i warsztatów oraz przyjęć okolicznościowych. Dysponujemy ośmioma salami położonymi na dwóch kondygnacjach renesansowego pałacu. Stylowo wyposażone wnętrza i profesjonalny sprzęt konferencyjny oraz wykwintna restauracja położona w malowniczych piwnicach, to niezaprzeczalne atuty tego miejsca.
Willa Decjusza to również idealne miejsce dla organizacji nie tylko dużych, ale również małych spotkań biznesowych. Dysponujemy także eleganckimi i kameralnymi salami, których atmosfera sprzyja budowaniu dialogu i przyjaznych relacji.

Otoczony zielenią zespół pałacowo-parkowy Willi Decjusza sprzyja wyciszeniu, koncentracji oraz wprowadza miły nastrój. Willa Decjusza położona jest około 15 minut jazdy samochodem od centrum Krakowa i około 10 minut od lotniska w Balicach.

Bankiety

Renesansowe wnętrza Willi Decjusza to jedno z najbardziej eleganckich miejsc, w których można zorganizować ekskluzywny bankiet, bal, uroczyste przyjęcie lub wystawny obiad. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronne wnętrza pałacu, które mogą pomieścić nawet kilkaset osób w zależności od charakteru przyjęcia.
Spełniamy wymagania naszych Gości w zakresie obsługi cateringowej. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju rozwiązania, które zaspokoją najbardziej indywidualne potrzeby naszych Klientów. Do Państwa dyspozycji cały czas pozostaje nasza miła i w pełni profesjonalna obsługa.

  Sale, którymi dysponujemy można obejrzeć pod linkiem:
https://willadecjusza.pl/wynajem-sal


✅  Sale Willi Decjusza można także zwiedzać wirtualnie:
https://willadecjusza.wkraj.pl/html5/index.php?id=90128&lng=PL
KONTAKT:
centrum@willadecjusza.pl
tel. 508 688 516


✅  Zapraszamy także do polubienia naszego Centrum na profilu Facebook:
https://www.facebook.com/CentrumKonferencyjneWillaDecjusza


Organizując wydarzenia w Centrum Konferencyjnym zostajesz Mecenasem Willi Decjusza  i wspierasz jej projekty edukacyjne i kulturalne.
Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej