pl
A A A

Dla biznesu

Konferencje i szkolenia

Centrum Konferencyjne Willa Decjusza to wyjątkowe miejsce, w którym zorganizować można konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety, imprezy integracyjne i uroczyste przyjęcia.

Oferujemy jako jedni z nielicznych wynajem sal szkoleniowo - konferencyjnych w Krakowie w zabytkowych wnętrzach i pięknym otoczeniu. Stylowa oprawa sal stwarza komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i kompleksowej obsłudze imprez. Zadbamy o to, aby Państwa wydarzenie zyskało odpowiednią oprawę. Renesansowa Willa Decjusza to miejsce wyjątkowe na skalę Polski i Europy, do którego zawsze warto wracać.

Willa Decjusza jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i warsztatów oraz przyjęć okolicznościowych. Dysponujemy ośmioma salami położonymi na dwóch kondygnacjach renesansowego pałacu. Stylowo wyposażone wnętrza i profesjonalny sprzęt konferencyjny oraz wykwintna restauracja położona w malowniczych piwnicach, to niezaprzeczalne atuty tego miejsca.

Otoczony zielenią zespół pałacowo-parkowy Willi Decjusza sprzyja wyciszeniu, koncentracji oraz wprowadza miły nastrój. Willa Decjusza położona jest około 15 minut jazdy samochodem od centrum Krakowa i około 10 minut od lotniska w Balicach.

Spotkania biznesowe

Willa Decjusza to również idealne miejsce dla organizacji nie tylko dużych, ale również małych spotkań biznesowych. Dysponujemy m.in. niewielkimi, eleganckimi salkami, których kameralna atmosfera sprzyja budowaniu relacji.

Bankiety

Renesansowe wnętrza Willi Decjusza to jedno z najelegantszych miejsc, w których można zorganizować ekskluzywny bankiet, bal, uroczyste przyjęcie lub wystawny obiad. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronne wnętrza pałacu, które mogą pomieścić nawet kilkaset osób w zależności od charakteru przyjęcia.

Każde wydarzenie traktowane jest przez nas w sposób wyjątkowy. Z niezwykłą dbałością pomagamy dobrać odpowiednie menu, muzykę i wystrój sal. Proponujemy także występy najwyższej klasy artystów i zespołów muzycznych. Spełniamy wymagania naszych Gości w zakresie obsługi cateringowej. Nasz Szef Kuchni oprócz własnych propozycji chętnie przygotuje menu zgodne z Państwa gustem i potrzebami.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju rozwiązania, które zaspokoją najbardziej indywidualne potrzeby naszych Klientów. Do Państwa dyspozycji cały czas pozostaje nasza miła i w pełni profesjonalna obsługa, która zatroszczy się, aby bankiet w Willi Decjusza udał się perfekcyjnie.

Wszystkie oferty są opracowywane indywidualnie.
Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej