Przejdź do menu głównego Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl
pl

Dla biznesu

Centrum Konferencyjne Willa Decjusza to wyjątkowe miejsce, w którym zorganizować można konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety, imprezy integracyjne i uroczyste przyjęcia.

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe

Centrum Konferencyjne Willa Decjusza dysponuje ośmioma salami położonymi na dwóch kondygnacjach renesansowego pałacu. Różnorodność dostępnych przestrzeni Willi Decjusza pozwala na organizację nie tylko dużych, ale również kameralnych spotkań biznesowych, konferencji, warsztatów i szkoleń.

Do niezaprzeczalnych atutów tego miejsca można zaliczyć: stylowo wyposażone wnętrza, których atmosfera sprzyja budowaniu dialogu i przyjaznych relacji, profesjonalny sprzęt konferencyjny oraz wykwintną restaurację położoną w piwnicach obiektu, która zapewnia obsługę gastronomiczną podczas wydarzeń organizowanych w Centrum Konferencyjnym Willi Decjusza.

Bankiety

Renesansowe wnętrza Willi Decjusza to jedno z najbardziej eleganckich i nieoczywistych miejsc, w których można zorganizować ekskluzywny bankiet, bal, uroczyste przyjęcie lub wystawny obiad. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronne wnętrza pałacu, które mogą pomieścić nawet kilkaset osób, w zależności od charakteru przyjęcia.
Spełniamy także wymagania naszych Gości w zakresie obsługi cateringowej. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju rozwiązania, które zaspokoją najbardziej indywidualne potrzeby naszych Klientów. Do Państwa dyspozycji cały czas pozostaje nasza profesjonalna obsługa.

  Sale, którymi dysponujemy można obejrzeć pod linkiem:
https://willadecjusza.pl/wynajem-sal


✅  Sale Willi Decjusza można także zwiedzać wirtualnie:
https://willadecjusza.wkraj.pl/html5/index.php?id=90128&lng=PL
KONTAKT:
centrum@willadecjusza.pl
tel. 508 688 516


✅  Zapraszamy także do polubienia naszego Centrum na profilu Facebook:
https://www.facebook.com/CentrumKonferencyjneWillaDecjusza


Organizując wydarzenia w Centrum Konferencyjnym zostajesz Mecenasem Willi Decjusza  i wspierasz jej projekty edukacyjne i kulturalne.
Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej