Przejdź do menu głównego Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl
pl

Charytatywny koncert ukraińskiej grupy wokalnej Spivanochka!

Instytut Kultury Willa Decjusza wraz z fundacją Internationaler Bund Polska zapraszają na charytatywny koncert ukraińskiej grupy wokalnej Spivanochka! Koncert realizowany jest w ramach projektu pn.: “Kraków Wspólnie" (we współpracy z Wydziałem Edukacji UMK oraz Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF), który jest fundatorem przedsięwzięcia).


Koncert odbędzie się w sobotę 29 października 2022 roku, o godz. 17.00 w Wilii Decjusza ul. 28 Lipca 1943 17a, Kraków. Posłuchajmy razem muzyki i pomóżmy odbudować dzieciom i młodzieży szkoły w Kijowie! Państwa pomoc i obecność będzie nieocenionym wsparaciem tej pięknej inicjatywy! Mamy nadzieję, że to będzie niesamowita okazja do wspólnego spędzenia czasu. W swoim repertuarze Spivanochka ma dla Was zarówno utwory współczesnych kompozytorów ukraińskich, jak i muzykę pop czy tradycyjne pieśni ludowe. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Wejściówki można odebrać przed dniem koncertu, czyli do piątku w Punkcie Informacyjnym dla Obcokrajowców (Galeria Kazimierz, wejście od ulicy Rzeźniczej).
Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej