Przejdź do menu głównego Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl
pl

Smaki Wielokulturowości 15.09.2021

Wybieramy najlepszą restaurację prowadzoną w Krakowie przez Nowych Krakowian!
Wybierzmy najlepszą restaurację prowadzoną w Krakowie przez Nowych Krakowian!


Zapraszamy do udziału w konkursie Smaki Wielokulturowości!
Akcja ma charakter plebiscytu, w którym mieszkańcy Krakowa (również sami restauratorzy) zgłaszają i następnie wybierają najlepszą restaurację*:
- prowadzoną przez mniejszości narodowe mieszkające w Krakowie,
- serwującą potrawy krajów ojczystych,
- zasługującą na wyróżnienie za jakość, atmosferę i niepowtarzalnie autentyczny smak danej kuchni.

Nagrodą dla zwycięzcy plebiscytu będzie realizacja materiału video-promocyjnego, który przedstawi miejsce oraz historię restauracji i właściciela.

Harmonogram konkursu:

Etap I:
08.09 – 22.09.2021 – przyjmowanie zgłoszeń drogą mailową na adres:
festiwal@willadecjusza.pl **

Etap II:
23.09 - 02.10.2021 -  głosowanie via formularz konkursowy (link udostępnimy 23.09 na wydarzeniu oraz fanpage’ach Stowarzyszenia i Instytutu Willa Decjusza).

Etap III:
03.10.2021. - rozstrzygnięcie Konkursu


Konkurs ma na celu promowanie krakowskich restauracji  prowadzonych przez obcokrajowców, pokazywanie obecności mniejszości narodowych i etnicznych oraz ich wkładu w życie codzienne Krakowa, i krakowian, a także zaprezentowanie oferty oryginalnych, wielokulturowych restauracji w naszym mieście.  

Na koniec konkursu powstanie również lista Waszych ulubionych restauracji, opublikujemy ją na wydarzeniu „Festiwal Wielokulturowy- Nowi Krakowianie 2021”.

Konkurs jest jednym z wydarzeń  Festiwalu Wielokulturowego – Nowi Krakowianie 2021.

*) jako restauracje rozumiemy zarówno lokale gastronomiczne, jak i foodtracki i kawiarnie, spełniające kryteria wymienione w regulaminie.

**) Aby zgłosić restaurację wystarczy wysłać jej nazwę i adres w Krakowie na mail: festiwal@willadecjusza.pl . W zgłoszeniu należy podać krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat to miejsce zasługuje na wyróżnienie oraz określić typ serwowanej kuchni. Organizator, skontaktuje się z właścicielem restauracji z pytaniem o zgodę na uczestnictwo w konkursie. 

Przed zgłoszeniem prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem.

Konkurs jest częścią Festiwalu Wielokulturowego - Nowi Krakowianie, organizowanego od 23 września do 3 października 2021 przez Stowarzyszenie Willa Decjusza i Fundację Internationaler Bund Polska - operatora Centrum Wielokulturowego w Krakowie w partnerstwie z Instytutem Kultury Willa Decjusza, przy wsparciu finansowym Miasta i Otwartego Krakowa.


Zapraszamy do przyłączenia się do wydarzenia:
https://fb.me/e/4QWWP001x

Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej