pl
A A A

Konstelacja LEM 15.07.2021

Konkurs prac na wystawę sztuki intermedialnej pt. “Konstelacja LEM: technologia - krytyka - sztuka”
“Konstelacja LEM: technologia - krytyka - sztuka”

Zapraszamy studentów kierunków artystycznych ze wszystkich uczelni w Polsce do udziału w konkursie na wystawę prac w zakresie sztuki intermediów, inspirowanej twórczością Stanisława Lema.

Konkurs “Konstelacja LEM: technologia - krytyka - sztuka” wyłonić ma 10 prac, które następnie zostaną  wykonane oraz zaprezentowane na wystawie w Galerii Bronisława Chromego w Krakowie (wrzesień - październik 2021).
Do konkursu mogą zgłaszać się studenci kierunków artystycznych z projektami dzieł sztuki intermedialnej inspirowanych lub twórczo odnoszących się do osoby lub twórczości Stanisława Lema.

Prace można zgłaszać do 31 sierpnia 2021 roku za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.willadecjusza.pl/konstelacjalem“Konstelacja LEM” to projekt realizowany przez Instytut Kultury Willa Decjusza we współpracy z Fundacją im. B. Chromego, Wydziałem Intermediów ASP im. J. Matejki w Krakowie oraz Fundacją Rozwoju Sztuki Intermediów.

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Centrum Kultury "Kultura - Interwencje 2021"
Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej