Przejdź do menu głównego Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl Strona Główna serwisu willadecjiusza.pl
pl

Warsztaty sztuki teatralnej 13.02.2023

Zaprszamy na warsztaty sztuki teatralnej w Willi Decjusza.
grafika ozdobna
Warsztaty sztuki teatralnej w Willi Decjusza

Instytut Kultury Willa Decjusza we współpracy z Fundacją The Polish Modern Music Institut zapraszają Państwa na dwudniowe warsztaty sztuki teatralnej, prowadzone przez doświadczonego reżysera i choreografa Dymitra Vovk’a. Koncepcja warsztatów została oparta na metodach i technikach teatru klasycznego i nowoczesnego, pantomimy i tańca.

Warsztaty odbędą się w Willi Decjusza w dniach:
- 03.03.2023, piątek, godz. 16:00-19:00
- 05.03.2023, niedziela, godz. 15:00-18:30

Uczestnicy warsztatów zdobędą nowe umiejętności i wiedzę z zakresu technik pracy z ciałem i przestrzenią, sposobów wykonywania szkicu poprzez ciało, pracy z partnerem, wyrazistości występu na scenie, a także ekspresji myśli i uczuć. W programie warsztatów wykorzystane zostaną m.in. metody Etienne'a Decroux i Marcela Marceau, Franco Dragone (reżyser Cirque du Soleil), teatr fizyczny Lany Biby (ostatniej uczennicy Marcela Marceau), Vasyi Kozar, teatr klasyczny i współczesny.

W ramach wydarzenia, każdy z uczestników będzie mógł sam zdecydować, w jakiej roli i w jaki sposób zechce się zaangażować w warsztaty. Spośród dostępnych opcji można wybrać dla siebie rolę:
- uczestnika warsztatu;
- widza podczas występu finalnego (niedziela, 5.03.2023);
- widza streamingu relacjonującego finałowy występ (streaming dostępny będzie na kanałach mediów społecznościowych Fundacji The Polish Modern Music Institut);
- darczyńcy/fundatora, chcącego wesprzeć cel zbiórki charytatywnej prowadzonej w ramach warsztatów

Fundacja The Polish Modern Music Institut w ramach swojej działalności statutowej wspiera Ukrainę prowadząc zbiórkę na cele charytatywne. Dochód z zakupionych biletów zostanie w części przekazany na „Fundację Serhija Prytuli” oraz na pomoc najmłodszym ofiarom wojennego exodusu - dzieciom, które uciekając przed wojną, znalazły schronienie w Krakowie i Małopolsce.

Więcej informacji dostępnych pod linkiem:
https://fb.me/e/2vqhlRkVM
 

Zachęcamy do dołączania do wydarzenia:
Zapisy na warsztaty - https://forms.gle/UEH5tRrkDDfSWts89
 

Bilety - cegiełki można kupić za pośrednictwem portalu EVENEA:
https://app.evenea.pl/event/warsztaty-aktorskie-dymitr-vovk/
Ta strona używa plików cookies dowiedz się więcej