facebook

Sale w Willi Decjusza

Centrum Konferencyjne Willa Decjusza to wyjątkowe miejsce, w którym zorganizować można konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety, imprezy integracyjne i uroczyste przyjęcia. Stylowa oprawa zabytkowych sal stwarza odpowiednie warunki do pracy i odpoczynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i kompleksowej obsłudze imprez. Zadbamy o to, aby Państwa wydarzenie uzyskało odpowiednią oprawę. Renesansowa Willa Decjusza to miejsce wyjątkowe na skalę Polski i Europy, do którego zawsze warto wracać.


Parter

Hall Główny jest przestronnym miejscem, w którym można zorganizować bankiet, bal lub konferencję. Obok hallu mieści się Sala Kominkowa z wystrojem klubowym, marmurowym kominkiem oraz z wyjściem na taras z widokiem na Park Decjusza. Alkierz Sali Kominkowej to kameralne pomieszczenie dekorowane stiukami i gobelinami, również posiadające wyjście na taras.

Powierzchnia (w m2) Ilość osób w układzie teatralnym Ilość osób w układzie przy stołach Ilość osób w układzie bankietowym
Hall Główny 86 100 --- 200
Sala Kominkowa 58 60 40 90
Alkierz Sali Kominkowej 25 20 15 25
Taras 204 --- --- 250
Loggia 50 --- --- ---

I Piętro

Reprezentacyjne sale Willi Decjusza znajdują się na I piętrze pałacu: Sala Balowa, Sala Lubomirskich i Alkierz oraz Sala Czartoryskiej i Alkierz. Atrakcją I piętra jest loggia ozdobiona XIX-wiecznymi, ceramicznymi mozaikami.

Powierzchnia (w m2) Ilość osób w układzie teatralnym Ilość osób w układzie przy stołach Ilość osób w układzie bankietowym
Sala Lubomirskich 58 70 40 90
Alkierz Sali Lubomirskich 25 20 15 25
Sala Balowa 58 70 25 90
Sala Marceliny Czartoryskiej 58 70 50 90
Alkierz Sali Marceliny Czartoryskiej 25 15 15 20
Loggia 42 --- --- ---

Restauracja

W malowniczych piwnicach willi mieści się elegancka Restauracja w Willi Decjusza. Restauracja proponuje wykwintną kuchnię, bogaty wybór trunków, nastrojowe wieczory przy świecach i muzyce, często wykonywanej na żywo. Stylowe sale restauracji stanowią doskonałą oprawę dla uroczystych kolacji, przyjęć rodzinnych oraz spotkań biznesowych.


Dom Łaskiego

Obok Willi Decjusza znajduje się Dom Łaskiego będący oficyną pałacu pochodzącą z XVII wieku. W nim znajdują się pokoje gościnne oraz Sala Błękitna. Sala posiada kolebkowo-krzyżowe sklepienie pokryte dekoracjami stiukowo-freskowymi. Prowadzi z niej wyjście na niewielki taras, z którego rozciąga się widok na park Decjusza i ogród gotycki.


Wynajem sal

Oferty cenowe są opracowywane indywidualnie. Oferujemy sale już od 1 godziny wynajmu. Dla stałych Klientów przygotowujemy bardzo atrakcyjne abonamenty roczne a także okazjonalne pakiety promocyjne. Za każdym razem dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Skontaktuj się.

Willa Decjusza 2019