facebook

Dla Biznesu

Konferencje i szkolenia

Centrum Konferencyjne Willa Decjusza to wyjątkowe miejsce, w którym zorganizować można konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety, imprezy integracyjne i uroczyste przyjęcia. Stylowa oprawa zabytkowych sal stwarza komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i kompleksowej obsłudze imprez. Zadbamy o to, aby Państwa wydarzenie uzyskało odpowiednią oprawę. Renesansowa Willa Decjusza to miejsce wyjątkowe na skalę Polski i Europy, do którego zawsze warto wracać.

Willa Decjusza jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i warsztatów oraz przyjęć okolicznościowych. Dysponujemy ośmioma salami położonymi na trzech kondygnacjach renesansowego pałacu. Stylowo wyposażone wnętrza i profesjonalny sprzęt konferencyjny oraz wykwintna restauracja położona w malowniczych piwnicach, to kolejne atuty miejsca.

Otoczony zielenią zespół pałacowo-parkowy Willi Decjusza sprzyja wyciszeniu, koncentracji oraz wprowadza miły nastrój. Willa Decjusza położona jest około 5 minut jazdy samochodem od centrum Krakowa i około 15 minut od lotniska w Balicach.

Bankiety

Renesansowe wnętrza Willi Decjusza to jedno z najelegantszych miejsc, w których można zorganizować ekskluzywny bankiet, bal, uroczyste przyjęcie lub wystawny obiad. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronne wnętrza pałacu, które mogą pomieścić nawet kilkaset osób w zależności od charakteru przyjęcia.

Każde wydarzenie traktowane jest przez nas w sposób wyjątkowy. Z niezwykłą dbałością pomagamy dobrać odpowiednie menu, muzykę i wystrój sal. Proponujemy także występy najwyższej klasy artystów i zespołów muzycznych. Spełniamy wymagania naszych Gości w zakresie obsługi cateringowej. Nasz Szef Kuchni oprócz własnych propozycji chętnie przygotuje menu zgodne z Państwa gustem i potrzebami.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju rozwiązania, które zaspokoją najbardziej indywidualne potrzeby naszych Klientów. Do Państwa dyspozycji cały czas pozostaje nasza miła i w pełni profesjonalna obsługa, która zatroszczy się, aby bankiet w Willi Decjusza udał się perfekcyjnie.


Wszystkie oferty są opracowywane indywidualnie.

Wyposażenie:
  • rzutniki multimedialne
  • nagłośnienie
  • mikrofony bezprzewodowe
  • flipcharty
  • ekrany
  • laptop
  • internet bezprzewodowy